Reštaurácia Gurmán

Reštaurácia Gurmán je schopná zabezpečiť vo svojich priestoroch servis až pre 300 hostí. Disponuje dvoma interiérmi. Priestory sú maximálne flexibilné, dajú sa prispôsobiť na akúkoľvek príležitosť a pre rôzny počet hostí.
Dovoľujeme si vás pozvať na chutné obedy pripravované denne z čerstvých a chutných potravín. Denné menu podávame v čase medzi 11.00 a 14.00 hod. Aktuálnu ponuku na dnešný deň si môžete pozrieť tu : Denné menu
Chcete mať oslavu narodenín alebo svadbu? Splníme vám všetky vaše sny o tom, ako má vyzerať váš výnimočný deň. Hľadáte príjemný priestor na vašu konferenciu alebo školenie, kde by vám ponúkli ten najlepší servis? Alebo máte chuť usporiadať banket, recepciu či firemnú oslavu? Ponúkame vám taký komfort, ktorý garantovane splní všetky vaše očakávania.
Široká ponuka kvalitných jedál uspokojí aj náročnú klientelu. Pre uzavreté spoločnosti pripravíme prakticky ľubovoľné gastronomické špeciality, záleží len na fantázii a chuti klienta. Ponuku jedál dopĺňa široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov. Pre firmy aj jednotlivcov je tu možnosť závodného stravovania za prijateľnú cenu.
Pre Vás, Vašu rodinu, priateľov, firmu či obchodných partnerov ponúkame komplexnú organizáciu spoločenských akcií (oslavy narodenín, svadobné hostiny, firemné večierky, obchodné obedy a večere, prezentačné koktaily a pod.). Zabezpečíme výzdobu interiéru, chutné menu podľa Vašich požiadaviek, prvotriednu obsluhu i hudobnú produkciu.
Ak máte záujem o rezerváciu priestorov reštaurácie, kontaktujte Nás.